04.06.2008

lekarsko


Dziś z zaskoczenia Pan zabrał mnie do doktora..
W sumie można było sie tego spodziewać, bo Pani odkryła zaczerwieniona skórę wokół mego hmm sutka:-)
Wczoraj mi to pooglądali i dziś już nastąpił wypad do doktora. Pan doktor pochwalił moją wagę(32, 5kg) i sylwetkę i hop, już leżałem na stole. Pan trzymał moje łapy a doktor OGOLIŁ okolice moich dwóch sutków...Nie wiem co mam o tym myśleć. Skórę mam tam podrażnioną i 3 razy dziennie będę miał smarowane te łyse miejsca maścią. Jakoś chyba to wytrzymam. Diagnoza: sprawy uczuleniowe. pewnie te wredne pokrzywy, których ścierpieć nie mogę..
Pan wziął też u doktora płyn do czyszczenia uszu i jeszcze tę atrakcję miałem dziś wieczorem;-(
Lubię czyszczenie uszu oprócz momentu wlewania płynu do ucha, cała reszta jest przyjemna, bo Pan tak miło masuje mi uszy:-)

Słyszałem też rozmowę Pani z innym doktorem o moich łapach, moje rtg zostały wysłane i liczę na dobre wieści z Wrocławia..

Przygotowuję też wpis o zwierzętach mieszkających kiedyś z Panem, ciężka sprawa, Pan nic nie pamięta:-), no pamięta za mało..współpraca z Panią dziś też słaba, ciągle o jakiejś migrenie mówi..ech ci ludzie..

4 komentarze:

 1. Dzieki Enzowy za dobre slowo. O Pana sie nie martwie. Kocha mnie jak szalony... Karmi najlepszosciami. Ale nie wyklucza jutro wizyty u veta... brrr... ale widze ze u Ciebie dzialania na podobnej plaszczyznie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Enzo, będziesz się moim idolem, oki?
  Taki spokój u veta? Ja tak ich nie lubię, psia kostaka, że ze złości cały dyggggooooczę i wchodzę Swojej Pani na głowę - a najbardziej wściekłem się jak taki jeden powiedział, że to ze strachu. Wrrrr...No co on może wiedzieć? Wrrr...Powinien cieszyć się, że nie gryzę. Wrr...I przy zastrzykach nie piszczę.

  To teraz nie możesz chodzić w wysokie trawki i wskakiwać do wody?

  A burze i błyskawice mnie osobiście nie interesują, nawet spać spokojnie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biedny piesio,wracaj szybko do z rowia uszy do góry.Figa

  OdpowiedzUsuń
 4. Figo dziekuje, licze na to ze masc szybko zadziala:-)

  OdpowiedzUsuń

napływ spamu spowodował, że została włączona moderacja, prosze o wyrozumiałość

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...