03.07.2008

całkiem zwykły dzień


Nuda panie, nuda.
Za oknem leje deszcz i jedyne o czym myślę to porządna drzemka. Ewentualnie coś smakowitego w misce:-)
Pomimo deszczu byłem dziś na łące. Jak poszedłem z Panią, to chmury się zbierały, potem trochę kropiło, a za chwilę lało już bardzo mocno. Ale pomimo to Pani rzucała mi kijek i byłem zadowolony, dla mnie deszcz to żadna przeszkoda w spacerze. Nie przepadam tylko za tym wycieraniem mnie po powrocie do domu.
Z Panem wieczorem też byłem na długim, łąkowym wyjściu. Trochę się speszyłem jak podszedł do mnie landseer, jest naprawdę wielki i wzbudza respekt.
Biegałem z charcikami, mają imponujące przyspieszenie choć takie są wątłe.
Dzisiaj od rana Pani zajmowała się prasowaniem, co wszedłem do pokoju to prasowała..
Zacząłem się zastanawiać nad tym po co ludzie noszą te ubrania jak z tym tyle jest roboty?
Pranie, wieszanie, prasowanie.. W dodatku czasem trzeba uważać, bo jak przejadę pazurem, szarpnę zębem to afera, że "zniszczyłem" lub "zbrudziłem", "obśliniłem".
Jak dla mnie to te ubrania przydatne są na zrobienie sobie z nich legowiska. Jak byłem mniejszy to zawsze jakiś ciuch sobie zabierałem pod łeb. Oczywiście rankiem spotykałem się z oburzeniem Pani lub Pana. Teraz też podbieram, najczęściej skarpetki by sobie je pożuć w mej paszczy.
Tylko, że Pani mi zawsze je odbiera.
Dlaczego ludzie muszą mieć ubrania? Ja mam tylko swoje własne futro i na każdą porę roku mi to wystarcza. A ludzie mają pełno tych różnych śmiesznych rzeczy. Na lato inne, na zimę inne, a nawet specjalne na deszcz i do pływania.
Życie psa jest prostsze:-)

2 komentarze:

  1. Enzo to nie prawda ze masz jedno ubranie :) też je okresowo traqcisz i dostajesz nowe :) ale nie musisz go prasować to prawda :) U nas w krótce też zamieszka czarnuch.Pozdrawiam.Figa

    OdpowiedzUsuń
  2. Te deszcze i burze zawitały do nas. Ja cieszę się, bo będzie świeża trawka - ta wyschnięta drapie, a do jedzenia też się nie nadaje ;)

    OdpowiedzUsuń

napływ spamu spowodował, że została włączona moderacja, prosze o wyrozumiałość

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...