23.07.2009

trochę kapie


Moje prośby zostały wysłuchane i dziś co chwila pada deszcz. W powietrzy na razie minimalnie czuć różnicę. Ale przecież zawsze trzeba się cieszyć z tego co się ma i powiedzmy, że drobna mżawka pomimo tego, że nie jest konkretną ulewą też sprawia mi radość.
Dzisiaj jakoś tak wcześnie miałem poranne wyjście, że aż byłem tym zadziwiony. Pomyślałem, że coś widać się będzie działo. Pani w takim oczekiwaniu, wyczuwałem, że nerwowym.
I przypomniało mi się, dziś przecież miał przyjść malarz! Niestety nie taki co by namalował mój portret, nie nie, żaden artysta.
Malarz pokojowy, poprawki robić;-)
Już pan Wąsacz wyliczył, że te poprawki zajmą malarzowi cały jeden dzień i nawet parę chwil następnego. Czyli niewesoło.
Półtorej godziny od umówionej minęło, nikt się nie pojawił. I jak się okazało już nie pojawi, bo... zapomnieli o terminie.
Tak właśnie jest z legendarnym niemieckim porządkiem*. Wszyscy o nim słyszeli, nikt go nie widział.
*nie mam w tym momencie na myśli porządku w sensie sprzątania, uporządkowania, tylko ten slynny niemiecki ordnung


Po wczorajszej zabawie:

Padnięty leżę w windzie:
Dochodzę do siebie, snem regenerując siły.Czasem byłem ciekaw co się dzieje więc zerkałem, ale leniwie. A pod nozdrzem widać mokry ślad z mojego oddychania;-)

4 komentarze:

 1. Enzuś na tym ostatnim zdjęciu masz zabawną minę az chciałoby się powiedzieć "Nie,dotykać gryzę" :-) Pozdrawiam ja i moja pani Chatulek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chatulku taka grozna mina czasem sie przydaje, ale usposobienie mam lagodne wiec nikogo bym nie ugryzl;-)
  pozdrowienia dla Ciebie i Twojej Pani

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, malarze... U mnie na szczęście super chłopaki robią remont. Może malarzem trzeba troszkę "potrząsnąć" i ustawić? Trzymam kciuki, żeby i u Was remonty i poprawki się w końcu skończyły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja pani uwielbia kiedy robię takie miny mowi że wygladam zabawnie i zawsze się ze mnie smieje :) Wtedy najczęsciej się obrażam i wychodze do innego pokoju.Wiem Enzuś że jesteś bardzo przyjacielski moja pani mówi że byłbyś idealnym kompanem do zabaw ze mną ja też jestem bardzo łagodny muchy bym nie skrzywdził :) Pozdrawiam ciebie i twoją panią.

  OdpowiedzUsuń

napływ spamu spowodował, że została włączona moderacja, prosze o wyrozumiałość

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...