29.01.2009

wieści

Wczoraj w końcu Pan załatwił psią ustawkę i spotkałem się na łące z Wolfem i Rufusem. Ostatnio się trochę mijaliśmy, bo Pan wracał później z pracy.
Na szczęście wczoraj się udało. Przekazałem też przyjaciołom wiadomość z ostatnich dni: po 15.05 wyprowadzamy się do Frankfurtu. Ja aż tak się tym nie ekscytuję, może dlatego, że tam wcześniej nie mieszkałem?:-)
Na razie zachętą dla mnie ma być nowa kanapa i obietnica, że tam też są szanse na psie przyjaźnie. Staram się w to wierzyć, ale przykro mi, że Wolf i Rufus tu zostaną. Dziś na łące pojawił się też Punkcik, czyli taki miły dalmatyńczyk. Bardzo chciał się z nami bawić, jednak gdy próbował podbiegać do Wolfa to go odganiałem wydając ostrzegawcze dźwięki. Wolf jakoś nie był tym specjalnie zmartwiony.
:-)
Teraz sobie pomyślałem, że we Frankfurcie mam znajomego, czekoladowego labradora Kimbę!
Już tu kiedyś o nim pisałem i zamieszczałem zdjęcia z naszych zabaw. Będę musiał się Kimbie przypomnieć.foto z Kimbą z maja 2007

Miałem w ostatnim czasie sensacje żołądkowe po pewnych psich przysmakach, które dostawałem jako nagrody podczas spacerów. Na szczęście już to za mną, odkryto co drażniło mój żołądek i już po kłopocie.

Widziałem wczoraj na dworze takie wiosenne już porządki, panowie ścinali drzewom gałęzie, ale pogoda niestety nie zrozumiała tej aluzji, nocami nadal jest mróz. Wieczorami jak idę na łąkę, to zawsze ziemia jest już zamarznięta, w południe za to samo błoto..
Tak po cichu to marzę jeszcze o jakimś śniegu, wspaniale byłoby poszaleć w takim białym puchu. Pani absolutnie nie rozumie mojego marzenia:-), Pan chyba też wolałby już wiosenne klimaty.

2 komentarze:

  1. Enzo jak tak jak ty marzę o prawdziwej zimie ze sniegiem po pas,pojezdziłabym sobie na sanakch,bo kto powiedzial ze sanki są tylko dla dzieci :) pozdrawiam Figa (dogfoto.pl.tl)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zimy chyba juz nie bedzie, nawet wieczorem mroz slaby, a w ciagu dnia pomiedzy 5 a 7 stp.
    troche szkoda, bo zabawy w sniegu bardzo mi sie podobaja!

    OdpowiedzUsuń

napływ spamu spowodował, że została włączona moderacja, prosze o wyrozumiałość

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...