30.11.2012

ozdoby

Wychodzę dziś rano na spacer, a tu na sieni widzę jakieś postacie. W każdym kącie jakaś jedna stała. Minę ponoć miałem bardzo zaskoczoną, no ale kto by nie czuł się zaskoczony widząc bałwana w kącie czy też mikołaja?? No dobra, taki Mikołaj być może aż tak nie powinien dziwić, ale bałwan?? W swoim życiu widziałem już mnóstwo bałwanów(wszystkie też obsikałem haha), ale te bałwany stały na dworze. Oczywiście musiałem zaraz wszystkie te figurki pooglądać z bliska i obwąchać, normalnie bym je zaznaczył, ale wiadomo, w pomieszczeniach nie wolno. Oprócz tych uwiecznionych na zdjęciu mamy jeszcze na korytarzu choinkę obsypana sztucznym śniegiem. Ciekawe co jest na ostatnim piętrze:-)
A przed wejściem do naszego domu wiszą świecące sztuczne sople. Wpierw myślałem, że to prawdziwe, ale aż takiego mrozu to nie było, poza tym to nawet ja wiem, że sople nie świecą.
Inne domy już są od paru dni przygotowane na święta. Oczywiście nie wszędzie jest aż tak jak na obrazu poniżej. Tu na pewno jest jakiś konkurs sąsiedzki i każdy chciał mieć najładniejsze okno i balkon, albo najbardziej jasne;-). Dodam, że w naszej miejscowości są  już takie miejsca, gdzie jest nawet jaśniej i bardziej bogato od ozdób. Siatki ogrodzeniowe pooświetlane, w ogródkach jelonki z powozami, mikołaje, sarenki i co tylko da się wymyślić. Do świąt daleko, więc podejrzewam, że każdego dnia będzie się zwiększała liczba obstrojonych posesji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

napływ spamu spowodował, że została włączona moderacja, prosze o wyrozumiałość

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...