13.03.2012

Robert Kubica

Niebawem ruszy kolejny sezon F1. Już wiadomo, że bez Roberta Kubicy. Trzeba przyznac, że ten poprzedni mignął mi niezauważenie koło nosa. Możliwe, że nie był nudny tylko dla ekipy i fanów Sebastiana Vettela;-)
Postaram się teraz być bardziej na bieżąco, szczególnie że wraca Kimi Raikkonen. On i nerwusek Hamilton na pewno dostarczą wielu emocji.
Postanowiłem napisać trochę o Kubicy, widzę że wiele osób wyszukuje o nim informacji na moim blogu.
Ja jestem z tego teamu, który wierzy, że Robert wróci do ścigania w F1, że gdy jego rehabilitacja dobiegnie końca to nadal będzie miał chęci i motywację.
Na razie zaszył się w Toskanii, dochodzi do zdrowia, pewnie je normalnie, bo jakoś lepiej wygląda;-), pojawia się czasem tu i tam. Imprezy te jednak nie są mocno nagłaśniane, nie ma też oficjalnych wypowiedzi Roberta na temat jego zdrowia, tego co zamierza itd. to tylko nakręca spiralę domysłów i plotek.
Czasem niektórzy narobią sporo szumu jedna swoja wypowiedzią, jak np. Alguersuari (nawet nie kolega Kubicy, ot znajomy i to dalszy). Nie od dziś wiadomo, że na nasz temat najwięcej wiadomości mają ci, którzy ledwo nas znają:-).
Trzeba jednak przyznać, że po njusie Alguersauri'ego pojawiło się wiecej aktualności na temat Kubicy.
W jakiś tam sposób wyszło, że Ferrari jednak o nim myślało (nnoo ciekawe jak z tym czuje się teraz Massa?)
Pojawiła się informacja, nawet ze zdjęciami, z toru kartingowego MyKart di Montecatini, na którym Robert zrobił parę kółek. Nadal nikt nie wie jaki jest faktyczny stan ręki -na ile jest ona sprawna, bo jednak karting a samochód F1 to spora różnica.
Myślę, że trzeba być optymistą: na pewno wszystko idzie w dobrym kierunku, a jeśli za jakiś czas Kubica zdecyduje się na inny typ wyścigów, to będę mu w tym też kibicował.
Chociaż chciałbym aby wrócił do F1:-), oczywiście pod warunkiem, że będzie czuł się na siłach.

Wszyscy namiętnie szukaja miejsca w którym mieszka Kubica, wiadomo, że jest to Pietrasanta. "Fakt" zamieszcza takie oto zdjęcie podpisując, że jest to dom Kubicy. Może tak, a może nie;-)
To już zdjęcia z toru kartingowego. Za serwisem www.422race.com

Tyle ode mnie w skrócie, po więcej informacji na temat tego co aktualnie dzieje się u Roberta Kubicy zapraszam na blog:
http://powrotroberta.blogspot.com/
oraz na kolejny blog:
http://mikemojaformula1pl.blogspot.com/

W obu miejscach wiele interesujących wiadomości, zdjęć, serdecznie zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

napływ spamu spowodował, że została włączona moderacja, prosze o wyrozumiałość

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...